Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem wraz ze współorganizatorem Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Radomyślu nad Sanem pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie przedświątecznej zbiorki żywności oraz środków czystości z przeznaczeniem dla osób samotnych, starszych, chorych oraz wybranych rodzin z terenu gminy.

Akcja była prowadzona w okresie od 15 listopada 2021 roku do 15 grudnia 2021 roku we wszystkich sklepach spożywczych na terenie gminy Radomyśl nad Sanem. Przez miesiąc do specjalnie przygotowanych i oznaczonych koszy lub wózków sklepowych udało się zebrać wiele żywności oraz środków chemicznych, z których przygotowano 122 paczki świąteczne.

Przeważającą ilość zgromadzonych towarów stanowiły: makarony, ryże, kasze, mąki, cukry, oleje, kawa, herbata i słodycze. Produkty trafiły przed świętami Bożego Narodzenia do osób najbardziej potrzebujących.

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom i obsłudze sklepów biorących udział w akcji za przychylność oraz zaangażowanie w zorganizowaniu Świątecznej Zbiórki. Dziękujemy mieszkańcom i darczyńcom, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących wsparcia, okazując życzliwość i otwarte serce. Dziękujemy stowarzyszeniom i harcerzom z terenu gminy Radomyśl nad Sanem, którzy włożyli swój wysiłek w odbiór towarów ze sklepów na swoim terenie a następnie ich przechowanie.

Dzięki wspólnemu działaniu pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz z harcerzami mogli wesprzeć rodziny najbardziej potrzebujące w okresie Świąt. Jest to dla nas ogromne wsparcie i sukces. Cieszymy się, że możemy liczyć na pomoc w organizacji takich przedsięwzięć.

Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem
JAN PYRKOSZ

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
MAGDALENA NOWAK-WOJTALA

 

Udostępnij