Na wycieczkę do Teatru „Maska” w Rzeszowie wybrali się 2 grudnia 2022 roku uczniowie klas 3a i 3b Publicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Jastkowicach. Pojechali wraz z wychowawczyniami Danutą Butryn, Joanną Markut i Agnieszką Popiak.

Ponad 1,39 mln zł kosztowała modernizacja sali gimnastycznej w Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli. Inwestycję sfinansował Powiat Stalowowolski przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej odbyła się w szkole w Antoniowie. Uroczystość ślubowania i pasowania połączono z obchodami Dnia Patrona Szkoły gen. Kazimierza Sosnkowskiego. W tym wyjątkowym dniu dzieciom towarzyszyli rodzice, nauczyciele oraz wójt Jan Pyrkosz i uczestnicy Domu Seniora w Pniowie.

Zespół Szkół Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli zakończył  realizację dwuletniego projektu “Mobilność kluczem do sukcesu” nr 2020-1-PL01-KA102-081363 w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.