Uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej, upamiętniającej dzień beatyfikacji Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, odbyła się 19 września 2021 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kłyżowie. Dzisiejszy Błogosławiony patronuje placówce od dwudziestu lat.

Jubileusz pięćdziesięciolecia istnienia obchodzi Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli. Z tej okazji placówka wystosowała list do absolwentów, byłych pracowników i sympatyków szkoły.

4 265 uczniów, w tym 1003 pierwszoklasistów rozpoczęło nowy rok szkolny w placówkach podległych pod Powiat Stalowowolski. Co prawda dalej w reżimie sanitarnym, ale już w murach szkoły.

Włodzimierz Smutek, dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli przeszedł na emeryturę. Podczas uroczystej rady pedagogicznej został pożegnany przez władze Powiatu Stalowowolskiego, przedstawicieli związków zawodowych, grono pedagogiczne i pracowników szkoły.