Ponad 100 uczniów ze szkół z terenu gminy Radomyśl nad Sanem wzięło udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego, która odbyła się na „Orliku” w Chwałowicach. Niezwykłej, bo obok uczniów ćwiczył mistrz sportu – złoty medalista olimpijski w chodzie na 50 km w Tokio – Dawid Tomala, który przyjechał do Chwałowic na zaproszenie wójta Jana Pyrkosza.

IV Memoriał w Piłce Siatkowej Pamięci Bogdana Tofilskiego – zmarłego w lutym 2015 roku, wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Nisku – odbył się 25 września 2021 roku w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Nisku. Patronat nad tym wydarzeniem objął wiceminister sprawiedliwości dr. hab. Marcin Warchoł, który zaszczycił swoją obecnością uczestników turnieju. Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek, na grobie śp. Bogdana zapalono znicz pamięci oraz złożono wiązankę kwiatów.

IV memoriał w piłce siatkowej pamięci Bogdana Tofilskiego odbędzie się 25 września 2021 roku o godzinie 9.00 w hali sportowej PSP nr 1 w Nisku.

Pod patronatem mediów „Naszego Czasu” odbędzie się Stalowowolskie Babie Lato 2021. Są to Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli. Impreza, zorganizowana przez Stalowowolski Klub Balonowy, potrwa od 24 do 26 września 2021 roku.