Kazimierz Jackowski, zacny i szanowany mieszkaniec Stalowej Woli, obchodził 91. urodziny. Wraz z nim urodzinową radość dzielili żona Maria i syn Piotr, którzy złożyli mu najserdeczniejsze życzenia. Rodzinna uroczystość odbyła się 18 stycznia 2022 roku. Przeżyjmy wspólnie te piękne chwile, utrwalone w obiektywie.

Gorący temat granicy podejmuje w swym vlogu Piotr Jackowski. Zaprasza na niezwykłą wyprawę wiodącą przez zarośla, bagna i liczne przeszkody. Wędrówka kończy się osiągnięciem granicy. Jakiej? Odpowiedź w filmie, którego obejrzenie polecamy.

Kompleks Rekreacyjny Zalew „Podwolina” – chluba miasta i gminy Nisko i całego Podkarpacia. Istnieją tu świetne warunki do kąpieli, żeglowania, pieszych przechadzek i przejażdżek rowerowych. Atutem jest bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa. Piękne widoki można podziwiać z 20-metrowej wieży.

„Piękna zima w Jastkowicach” to film ukazujący bajkowo ośnieżone lasy na skraju Rudy Jastkowskiej w pobliżu Jastkowic w gminie Pysznica. Autor, Piotr Jackowski, wykorzystał w nim swoje zdjęcia wykonane w lutym 2005 roku. Warto zobaczyć ten obraz i odbyć ciekawą wyprawę w przeszłość.