Przebudowa przejść dla pieszych w miejscowości Nisko to kolejne zadanie, na realizację którego 26 listopada 2021 roku podpisano umowę w Urzędzie Gminy i Miasta. Cała inwestycja składa się z trzech zadań i obejmie swoim zakresem przejścia w ciągu ulicy Kościuszki, Piaskowej oraz przejście w ciągu ulicy Modrzewiowej.

Do zawarcia umowy na budowę dróg gminnych na osiedlu Malce doszło w Urzędzie Gminy i Miasta Nisko 26 listopada 2021 roku. Podpisy na stosownych dokumentach złożyli Waldemar Ślusarczyk – Burmistrz Gminy i Miasta Nisko oraz Łukasz Molter – wiceprezes zarządu firmy „MOLTER” Sp. z o.o. Realizacja zadania ma się zakończyć najpóźniej w lipcu 2022 roku.

14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Seniora. W związku z tym w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” odbył się koncert pt. „Jesienne zauroczenie”, przygotowany specjalnie z myślą o najstarszych mieszkańcach gminy Nisko.

Zorganizowany przez Gminę i Miasto Nisko Konkurs Fotograficzny pn. „Niżańskie pejzaże II” został rozstrzygnięty. Znamy już laureatów.