IV memoriał w piłce siatkowej pamięci Bogdana Tofilskiego odbędzie się 25 września 2021 roku o godzinie 9.00 w hali sportowej PSP nr 1 w Nisku.

Śp. Bogdan Tofilski od 2010 roku do dnia swojej śmierci 27 lutego 2015 roku sprawował mandat radnego Rady Miejskiej w Nisku. W tym okresie pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej, często inicjując działania będące odpowiedzią na zgłaszane przez mieszkańców gminy potrzeby. W latach 2010-2014 był aktywnym członkiem Komisji Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Komunalnej. W 2014 roku, jako członek Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, występował na rzecz aktywności społecznej w sferze kultury. Bogdan Tofilski prowadził własną działalność gospodarczą, był także myśliwym i prezesem Koła Łowieckiego „Bażant” w Nisku. Zapisał się w pamięci jako osoba o wielkiej dobroci, życzliwości i otwartości na drugiego człowieka.

Rokrocznie, od 2017 roku, siatkarze, rodzina oraz przyjaciele śp. Bogdana Tofilskiego wspólnie rozgrywają turniej piłki siatkowej, mając na uwadze jego zaangażowanie i oddanie sprawom bliskim lokalnej społeczności.

G.N.

 

Udostępnij