Magazyn Nadsański "Nasz Czas"

Wydawca: Piotr Jackowski Wydawnictwo "Nasz Czas" w Stalowej Woli
Redaktor naczelny: Piotr Jackowski

Magazyn Nadsański "Nasz Czas" jest cenionym miesięcznikiem regionalnym. Ukazuje się od czerwca 2006 roku. Obejmuje swym zasięgiem region dolnosański – powiaty stalowowolski, niżański i tarnobrzeski. Odznacza się niezależną publicystyką, zamieszczaniem ciekawych informacji i relacji z życia społeczności lokalnych. Pismo zwraca uwagę nie tylko walorami treściowymi, lecz także graficznymi i estetycznymi.

Warto być dobrze poinformowanym. Warto czytać "Nasz Czas". Warto zostać prenumeratorem "Naszego Czasu".

Redakcja "Naszego Czasu" podejmuje inicjatywy integrujące społeczność lokalną. Jednym z takich przedsięwzięć jest przyznawanie statuetek i honorowych tytułów Człowiek Naszego Czasu. Doroczną uroczystością z tym związaną jest jesienna Wielka Gala wręczenia statuetek Człowiek Naszego Czasu. Uczestniczą w niej mieszkańcy regionu dolnosańskiego, swoją obecność zaznaczają także przedstawiciele lokalnych samorządów. Wręczanie statuetek ma bogatą oprawę artystyczną.
"Nasz Czas" organizuje także Międzygminne Spotkania Integracyjne. Odbywają się dwa razy w roku – wiosną w śródleśnych Kochanach w gminie Pysznica, a jesienią w Woli Rzeczyckiej w gminie Radomyśl nad Sanem.

Wydawnictwo "Nasz Czas"

Wydawnictwo oferuje usługi wydawnicze. Wydajemy książki, albumy, tomiki poetyckie, broszury, foldery.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Wydawnictwem i Redakcją:
tel. 885 859 847, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Udostępnij