W lipcowym wydaniu Magazynu Nadsańskiego „Nasz Czas” piszemy o Stalowej Woli jako mieście inwestycji. Warto sięgnąć po lubiany miesięcznik, medialną alternatywę w Stalowej Woli i regionie. Jakie jeszcze tematy polecamy?

* Biskup Edward Frankowski świętował osiemdziesiąte urodziny.

* Osiemdziesięciolecie powstania obchodziła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli.

* Pomnik poświęcony ofiarom Zbrodni Katyńskiej odsłonięto na stalowowolskim Cmentarzu Komunalnym.

* Niepokorny Festiwal Młodzi Muzycy Młodemu Miastu – wspomnienie wielkiego wydarzenia artystycznego w Stalowej Woli z drugiej połowy lat siedemdziesiątych.

* Podkarpacki Rajd Rowerowy „Green Velo” przejechał szlakami regionu nadsańskiego 10 czerwca 2018 roku. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli.

* Uroczyste podpisanie umowy na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S-19 na odcisku Lasy Janowskie – Nisko Południe odbyło się w Nisku w obecności ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka.

* 75. rocznicę mordu rodziny Horodyńskich upamiętniono w Zaleszanach i Zbydniowie 23 i 24 czerwca tego roku.

* XI Królewski Jarmark Pysznica 2018 przyciągnął tłumy.

* Honorową odznakę „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, nadaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Piotra Glińskiego, otrzymała Izabela Chudy z Radomyśla nad Sanem.

* Stalowowolski poeta Kazimierz Linda promował swój najnowszy tomik poezji, zatytułowany „W szranki z czasem”. Z kolei ks. Franciszek Grela z Niska wydał tomik poetycki pt. „Życzenia niżańskie”.

 

Te i inne tematy polecamy w „Naszym Czasie” w lipcu. Zachęcamy do nabycia pisma, które dostępne jest w prenumeracie. Zaprenumeruj „Nasz Czas”.

Kontakt: tel. 885-859-847
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.naszczas24.pl

Zapraszamy na reklamowe łamy „Naszego Czasu”! Osiągnij sukces z „Naszym Czasem”!

„NASZ CZAS” – SIŁA INFORMACJI

 

Udostępnij