Otwarta Strefa Aktywności, utworzona przez Powiat Stalowowolski, powstała przy Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli. Prezentujemy walory obiektu, ukazane podczas uroczystości otwarcia.

Legendarny pięściarz LUCJAN TRELA nie żyje. Zmarł 12 lutego 2019 roku. Polecamy obejrzenie reportażu „Pięścią w przeciwnika czyli boks w Stalówce”. Jest to relacja z Międzynarodowego Pucharu Karpat, zorganizowanego 16 czerwca 2018 roku w Stalowej Woli. Wśród gości imprezy nie zabrakło Lucjana Treli. Wtedy sfilmowaliśmy Go po raz ostatni. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Już w najbliższą sobotę, 26 stycznia, w VIVO! Stalowa Wola pojawi się wyjątkowy gość – mistrzyni świata w fitness sylwetkowym, Natalia Gacka. Motywujące spotkanie z popularną trenerką będzie okazją do zadbania o swoje zdrowie, zmiany nawyków żywieniowych, a także podpatrzenia profesjonalnego sportowca podczas poprawnego wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Podczas sportowej soboty w centrum handlowym nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.

Rywalizacja sportowa, emocje, zabawa, a nawet show – tak wyglądała niezwykła lekcja wychowania fizycznego, przeprowadzona przez rekordzistkę w rzucie młotem Anitę Włodarczyk w Zespole Szkół w Radomyślu nad Sanem 20 września 2018 roku. O tych niesamowitych trzech godzinach opowiada SUPERVLOG PIOTRA JACKOWSKIEGO, zatytułowany Z ANITĄ WŁODARCZYK. To trzeba zobaczyć!