Polecamy czerwcowe wydanie Magazynu Nadsańskiego „Nasz Czas”. W numerze ciekawe informacje dotyczące inwestycji w regionie, relacje z interesujących wydarzeń, uwagę zwracają również teksty o tematyce historycznej i kulturalnej.

Partycypujmy w rewitalizacji Stalowej Woli – zachęca Anita Ryba w majowym wydaniu Magazynu Nadsańskiego „Nasz Czas”. Inny gorący temat numeru to termomodernizacyjna inwestycja za 10 milionów złotych, realizowana przez Powiat Stalowowolski. Co jeszcze znajdziemy w poczytnym miesięczniku?

Wspólnym mianownikiem miejskich inicjatyw biznesowych staje się Stalowowolska Strefa Gospodarcza – pisze Piotr Jackowski w artykule „Kierunek: gospodarka”, opublikowanym w kwietniowym wydaniu Magazynu Nadsańskiego „Nasz Czas”. Kolejny gorący temat numeru to jakość wody w Nisku i modernizacja tamtejszej oczyszczalni ścieków. Co jeszcze znajdziemy w poczytnym miesięczniku?

– W Polsce najważniejsza ma być rodzina – przytacza marcowy Magazyn Nadsański „Nasz Czas” słowa premier Beaty Szydło, która gościła w Stalowej Woli na otwarciu Miejskiego Żłobka Integracyjnego. Gorącym tematem w numerze są zagadnienia reformy oświaty, nie brak relacji z wydarzeń nawiązujących do historii regionu nadsańskiego, polecamy interesujące teksty o tematyce kulturalnej Co jeszcze znajdziemy w poczytnym miesięczniku?