Czy gwiazda show biznesu Marina Łuczenko i modelka Zuzanna Butryn odwiedzą Społeczną Szkołę Podstawową nr 1 im. Armii Krajowej w Stalowej Woli? Wśród wielu kwestii i tę sprawę porusza redaktor Piotr Jackowski w wywiadzie z Agnieszką Iwan – nową dyrektor placówki.

Prezentujemy film z IV Powiatowego Konkursu Wiedzy o Armii Krajowej, który odbył się 9 marca 2018 roku w Zespole Szkół Społecznych w Stalowej Woli.

W tegorocznej edycji konkursu „web.Master podkarpacki” dla młodych miłośników programowania wzięło udział ponad 500 uczniów z województwa podkarpackiego. Najlepsi w swoich kategoriach okazali się uczniowie z Jarosławia i Dębicy. Organizatorzy już teraz zapewniają, że planują kolejną edycję.

Do 1 marca 2017 trwa nabór do drugiej edycji konkursu dla młodych pasjonatów programowania. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego. Już teraz zapisanych jest ponad 250 uczniów! Nie przegap swojej szansy na zostanie najlepszym młodym web.Masterem w regionie.     .