W tegorocznej edycji konkursu „web.Master podkarpacki” dla młodych miłośników programowania wzięło udział ponad 500 uczniów z województwa podkarpackiego. Najlepsi w swoich kategoriach okazali się uczniowie z Jarosławia i Dębicy. Organizatorzy już teraz zapewniają, że planują kolejną edycję.

Do 1 marca 2017 trwa nabór do drugiej edycji konkursu dla młodych pasjonatów programowania. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego. Już teraz zapisanych jest ponad 250 uczniów! Nie przegap swojej szansy na zostanie najlepszym młodym web.Masterem w regionie.     .

8 lutego rusza rejestracja na nowy semestr filii Politechniki Dziecięcej w Stalowej Woli. Rejestracji można dokonać online na stronie www.dolina-wiedzy.pl/pd/uczelnia/rejestracja/ od 8 lutego od godz. 10.00 do 19 lutego do godz. 23.59.59. Rejestrację należy potwierdzić poprzez linka wysłanego automatycznie na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym.

Nowo powstający Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli organizuje 25 listopada 2016 roku o godzinie 10.00 Dzień Otwarty, na który serdecznie zaprasza tegorocznych maturzystów. Podczas imprezy będzie można między innymi zobaczyć budynek oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną i stypendialną. Jednym z ważniejszych punktów Dnia Otwartego będzie rozstrzygnięcie konkursu „Politechnika moich marzeń”, w którym szkoły ponadgimnazjalne będą rywalizować o nagrodę Rektora Politechniki Rzeszowskiej.