Prezentujemy film z IV Powiatowego Konkursu Wiedzy o Armii Krajowej, który odbył się 9 marca 2018 roku w Zespole Szkół Społecznych w Stalowej Woli.

W tegorocznej edycji konkursu „web.Master podkarpacki” dla młodych miłośników programowania wzięło udział ponad 500 uczniów z województwa podkarpackiego. Najlepsi w swoich kategoriach okazali się uczniowie z Jarosławia i Dębicy. Organizatorzy już teraz zapewniają, że planują kolejną edycję.

Do 1 marca 2017 trwa nabór do drugiej edycji konkursu dla młodych pasjonatów programowania. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego. Już teraz zapisanych jest ponad 250 uczniów! Nie przegap swojej szansy na zostanie najlepszym młodym web.Masterem w regionie.     .

8 lutego rusza rejestracja na nowy semestr filii Politechniki Dziecięcej w Stalowej Woli. Rejestracji można dokonać online na stronie www.dolina-wiedzy.pl/pd/uczelnia/rejestracja/ od 8 lutego od godz. 10.00 do 19 lutego do godz. 23.59.59. Rejestrację należy potwierdzić poprzez linka wysłanego automatycznie na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym.