Wspólny bieg pod hasłem „Biegajmy i pamiętajmy”, uroczysty polonez oraz koncerty lokalnych artystów wypełniły obchody Święta Konstytucji 3 Maja w parafii pw. Nawiedzenia NMP w Woli Rzeczyckiej. Wydarzenie pod patronatem wójta gminy Radomyśl nad Sanem połączyło lekcję historii z aktywną integracją mieszkańców.
Zarządzanie mieniem komunalnym było głównym tematem spotkania wójta Jana Pyrkosza z sołtysami gminy Radomyśl nad Sanem, które odbyło się 4 maja 2026 roku w tamtejszym Urzędzie Gminy.
Podczas ostatniej sesji Rady Gminy odbytej w dniu 28 kwietnia br. w urzędzie gminy w Radomyślu miało miejsce uroczyste wręczenie potwierdzenia nadania tytułu Honorowego Obywatela Gminy Radomyśl nad Sanem.
Dokładnie 806 uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Stalowowolski przystąpiło do egzaminu maturalnego.






