Uroczyste obchody 102 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbyły się w stalowowolskiej bazylice konkatedralnej 11 listopada 2020 roku. Mszę św. sprawował i homilię wygłosił ks. Edward Madej.

Dzieje bazyliki konkatedralnej i parafii Matki Bożej Królowej Polski w Stalowej Woli prezentuje proboszcz ks. Edward Madej.

Stanisław Kusztyb, organista bazyliki Matki Bożej Królowej Polski w Stalowej Woli, odszedł do Pana 22 sierpnia 2020 roku.

Mieszkańcy Stalowej Woli uczcili 100 rocznicę Cudu nad Wisłą uczestnictwem we Mszy św. w intencji Ojczyzny i Wojska Polskiego sprawowanej w bazylice.