XIII Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Pysznica odbył się w hali widowiskowo-sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pysznicy 5 grudnia 2024 roku. W turnieju wzięło udział 56 uczniów z klas I-III szkół z terenu gminy Pysznica.
Turniej Charytatywny „GRAMY DLA KAJTKA” odbędzie się w hali ZS w Pysznicy 14 grudnia 2024 roku. Start o godzinie 9.00. Tydzień później, 21 grudnia, nastąpi kontynuacja imprezy. Patronat nad rozgrywkami objął Wójt Gminy Pysznica.
Gmina Pysznica pozyskała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację zadania publicznego ze środków budżetu Państwa w ramach Programu Aktywna Szkoła – sprzęt sportowy dla szkół na realizację zadania „Aktywna szkoła – sprzęt sportowy dla szkół”.
Sebastian Miklus nie pozostawił złudzeń, kto jest królem biegów przełajowych w województwie podkarpackim w kategorii wiekowej U14. Złoto pojechało do Pysznicy.

