XXIV Turniej Siatkówki Plażowej Amatorów o Puchar Wójta Gminy Pysznica odbędzie się w Karczmie Zacisze w Chłopskiej Woli 23 lipca 2022 roku. Odprawa odbędzie się o godzinie 9.00.

Jak informuje organizator – Karczma Zacisze, celem turnieju jest popularyzacja piłki siatkowej plażowej oraz aktywnego wypoczynku. W turnieju wezmą udział drużyny, składające się z 3 osób dowolnej płci, tylko amatorzy, nie mogą wziąć udziału zawodnicy/zawodniczki zgłoszeni do rozgrywek PZPS oraz WZPS powyżej 3 ligi, za wyjątkiem grup młodzieżowych. Zawodnik z 3 ligi może być tylko jeden w drużynie.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny do rozgrywek poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje kolejność zgłoszeń) oraz wpłata wpisowego w dniu turnieju – 60 zł od drużyny. Mecze będą rozgrywane według systemu i terminarza ustalonego przez organizatora w dniu zawodów. Harmonogram spotkań zostanie określony na podstawie losowania. Mecze odbywać się będą na 2 boiskach do siatkówki plażowej. Każda drużyna ma prawo do pięciominutowej rozgrzewki na boisku, na którym będzie rozgrywać mecz. Organizator zapewnia wodę, nagrody i poczęstunek dla uczestników turnieju.

I.O

Udostępnij