Po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, swoją działalność wznowił Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Stalowej Woli organizując od marca 2022 roku rozgrywki współzawodnictwa sportowego szkół w ramach Licealiady, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci.

Mimo, że sytuacja jest dalej bardzo trudna bo nadal trwa pandemia, a za naszą wschodnią granicą trwa wojna, to Powiatowy Szkolny Związek będzie organizować kolejne zawody międzyszkolne na szczeblu powiatowym i nadrabiać zaległości. A zatem, bardzo prosimy dyrekcje szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Stalowowolskiego o śledzenie na bieżąco informacji o planowanych rozgrywkach w zakładce ZAPOWIEDZI ZAWODÓW oraz dokonywanie rejestracji w SYSTEMIE REJESTRACJI SZKÓŁ bowiem udział szkół w poszczególnych zawodach odbywa się tylko poprzez rejestrację. 

Organizatorem powiatowych szkolnych imprez sportowych w ramach Licealiady jest pan Krzysztof Momot – Wiceprzewodniczący Związku, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Nr 1 w Stalowej Woli, telefon: 600-404-650, mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Natomiast za organizację powiatowych szkolnych imprez sportowych w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej odpowiedzialny jest pan Marian Godawski – Przewodniczący Związku, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Zaleszanach, telefon: 505-147-209, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

P.S.

Udostępnij