Alan Witas, uczeń Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli, zdobył złoty medal podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski Juniorów U18 we Włocławku. Uzyskał wynik 67,53 m w konkurencji rzut młotem mężczyzn w kategorii juniora młodszego. To jego rekord życiowy oraz rekord klubu.

Lekkoatleta jest wychowankiem Międzyszkolnego Klubu Lekkoatletycznego Sparta. Jego trenerem jest Paweł Drapała, który zaznacza, że w tym sporcie drogą do sukcesu jest ciężka praca i systematyczność, co przekłada się na wyniki.

W tych mistrzostwach MKL Sparta reprezentował także Jakub Krasowski. Zajął 8. miejsce w skoku wzwyż, uzyskując wynik 190 cm. Trenuje on pod okiem Andrzeja Siwka.

W imprezie startowała także Natalia Cygan, wychowanka Katolickiego Klubu Sportowego Victoria Stalowa Wola, podopieczna trenera Mirosława Barszcza. W biegu na 800 m zajęła 11. miejsce.