Podziękowanie radomyskiego wójta Jana Pyrkosza za poparcie w wyborach samorządowych.
Uczniowie klasy ósmej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Jastkowicach odwiedzili Urząd Gminy w Pysznicy. Wizyta pozwoliła im zapoznać się z funkcjonowaniem lokalnej administracji oraz obowiązkami poszczególnych referatów.
Niecodzienna lekcja wiedzy o społeczeństwie odbyła w Urzędzie Gminy w Pysznicy 22 lutego 2024 roku. Jej uczestnikami byli uczniowie klasy VIII z tutejszej PSP im. Jana Pawła II. Wizyta pozwoliła bezpośrednio zapoznać się z funkcjonowaniem lokalnej administracji oraz z pracą jej poszczególnych referatów.
Spotkanie wójta Jana Pyrkosza i pracowników samorządowych z sołtysami gminy Radomyśl nad Sanem odbyło się w Urzędzie Gminy 19 stycznia 2024 roku. Nadarzyła się okazja do rozmów i wymiany informacji w sprawach bieżących gminy, a głównym tematem było omówienie realizowanych i planowanych inwestycji w poszczególnych sołectwach. W związku z początkiem roku wszyscy obecni przyjęli także życzenia noworoczne.

