Polecamy październikowy Magazyn Nadsański „Nasz Czas” – najbardziej przyjazne pismo w regionie dla każdego. Ciekawe artykuły, tematyka lokalna dotycząca życia mieszkańców przyciąga uwagę czytelników. Oto wybrane tematy najnowszego numeru. Zaprenumeruj! Czytaj! Zachęcamy do nabycia i życzymy miłej lektury.

* Coraz więcej emocji wzbudza finał budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska. Wielu kierowców czeka z niecierpliwością na ukończenie inwestycji. Polecamy tekst „Obwodnica coraz bliżej”.

* Ponad 5 milionów złotych będą kosztować inwestycje, realizowane aktualnie w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli. Rodzą się także nowe pomysły. Szczegóły w artykule „Szpitalne inwestycje”.

* Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie otwiera filię w Nisku. Trwają działania organizacyjne, odbywa się rekrutacja. Dowiedzmy się więcej czytając „Nasz Czas”.

* Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowali seniorzy zamieszkali w gminie Pysznica. Uroczystość z tym związana odbyła się w sali widowiskowej Domu Kultury w Pysznicy. Więcej w relacji zatytułowanej „Za wierność małżeńską”.

* Nie ginie pamięć o poległych w Bitwie pod Zaleszanami. Jak wyglądały tegoroczne obchody? Odpowiedź w „Naszym Czasie”.

* Gmina Radomyśl nad Sanem nagrodziła najzdolniejszych uczniów. O uroczystości wręczenia nagród piszemy w tekście „Najzdolniejsi nagrodzeni”.

* Wydawnictwo „Nasz Czas” w Stalowej Woli obchodzi dziesięciolecie powstania. Z tej okazji oficyna zorganizowała Galę Jubileuszową. Polecamy interesujące wspomnienia Piotra Jackowskiego – redaktora naczelnego Wydawnictwa, Magazynu Nadsańskiego „Nasz Czas”, portalu regionalnego Naszczas24.pl i Telewizji Naszego Czasu, publikującej swoje materiały na kanale Naszczas24.pl w serwisie YouTube.

* „Szpieg na granicy” – to trzymające w napięciu „Zapiski osobiste” Piotra Jackowskiego. Tego tekstu nie można nie przeczytać.

* Młodzież z parafii św. Floriana w Stalowej Woli uczestniczyła w rewelacyjnym koncercie Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie. Wrażeniami dzieli się Zuzanna Bartnik.

Te i inne tematy polecamy w „Naszym Czasie” w październiku. Zachęcamy do nabycia pisma, które dostępne jest w prenumeracie. Zaprenumeruj „Nasz Czas”.

Kontakt: tel. 885-859-847
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.naszczas24.pl
YouTube: Naszczas24.pl

Zapraszamy na reklamowe łamy „Naszego Czasu”! Osiągnij sukces z „Naszym Czasem”!

„NASZ CZAS” – SIŁA INFORMACJI

 

Udostępnij