Magazyn Nadsański „Nasz Czas” – najbardziej przyjazne pismo w regionie. Polecamy sierpniowe wydanie popularnego miesięcznika. W najnowszym numerze mnóstwo ciekawych materiałów dla każdego. Oto wybrane tematy.

* Setna rocznica urodzin Karola Wojtyły, późniejszego kardynała krakowskiego, papieża Jana Pawła II, a dziś Świętego, to wielkie wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla Polski. Podejmujemy ten ważny temat w kontekście Stalowej Woli.

* Nie milkną echa wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy w regionie nadsańskim. Jedną z miejscowości, które odwiedził, były Zaleszany. Jaka atmosfera towarzyszyła temu pamiętnemu spotkaniu? Odpowiedź w „Naszym Czasie”.

* Utworzony z inicjatywy Prezydenta RP Fundusz Inwestycji Samorządowych zasili samorządy powiatów stalowowolskiego i niżańskiego. Włodarze tutejszych gmin otrzymali promesy z rąk wiceministra infrastruktury Rafała Webera. O jakie kwoty w skali powiatów chodzi? Przeczytamy w „Naszym Czasie”.

* Druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Zarzeczu w gminie Nisko mają powody do zadowolenia. Dzięki ministerialnemu dofinansowaniu otrzymali nowy samochód ratowniczo-gaśniczy MAN TGM 18.320 4x4 BB.

* Nowy, średni samochód bojowy trafi do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Antoniowie. Umowę na dofinansowanie w kwocie pół miliona złotych podpisali wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł i wójt gminy Radomyśl nad Sanem Jan Pyrkosz.

* W tym roku przypadł jubileusz dziesięciolecia nadania imienia Orła Białego Publicznej Szkole Podstawowej w Krzakach w gminie Pysznica. Choć pandemia przeszkodziła w jego zorganizowaniu, to jednak odbyły się obchody internetowe.

* Wielki stalowowolski patriota, propagator historii Polski, społecznik, Zbigniew Paszkiewicz nie żyje. Przybliżamy Jego sylwetkę i dokonania.

* Życie w najbliższym czasie nie będzie takie samo, jak dawniej – pisze w „Pandemicznym komentarzu” Piotr Jackowski – redaktor naczelny Magazynu Nadsańskiego „Nasz Czas”.

* Trzydzieści lat temu Stalowa Wola stała się zagłębiem muzyki organowej. Historię tego wiekopomnego wydarzenia przybliża w swych wspomnieniach Piotr Jackowski, współtwórca i współorganizator wielu muzycznych imprez w regionie nadsańskim.

* Niżański rysownik, karykaturzysta i satyryk Jan Surma przysłał do redakcji „Naszego Czasu” rysunki ukazujące jego spojrzenie na pandemię koronawirusa. Publikujemy je na naszych łamach. Warto zobaczyć.

* Schola „Misericordia”, działająca w parafii św. Floriana w Stalowej Woli, przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji raperskiej #Hot16Challenge2. Szczegóły w „Naszym Czasie”.

Te i inne tematy polecamy w „Naszym Czasie” w sierpniu. Zachęcamy do nabycia pisma, które dostępne jest w prenumeracie. Zaprenumeruj „Nasz Czas”.

Kontakt: tel. 885-859-847
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.naszczas24.pl
YouTube: Naszczas24.pl

Zapraszamy na reklamowe łamy „Naszego Czasu”! Osiągnij sukces z „Naszym Czasem”!

„NASZ CZAS” – SIŁA INFORMACJI

 

Udostępnij