Drodzy Przyjaciele, Czytelnicy i Sympatycy „Naszego Czasu”! Zapraszam serdecznie na Międzygminne Spotkanie Integracyjnie, organizowane przez „Nasz Czas” w śródleśnych Kochanach w gminie Pysznica. Spotykamy się w sobotę 18 maja o godz. 10.00 na posesji artysty rzeźbiarza Stanisława Popka.

Można przybyć bezpośrednio do Kochan lub o godz. 9.00 przybyć na parking przy stalowowolskiej bazylice, skąd wyruszymy wspólnie (pojazdy własne). Drugim punktem spotkania po drodze jest parking przy kościele parafialnym w Lipie (godz. 9.30).

W Kochanach będziemy uczestniczyć w polowej Mszy św. sprawowanej przez ks. Franciszka Grelę z Niska, udamy się szlakiem śródleśnych stawów do kapliczki Matki Bożej na nabożeństwo majowe, później nadarzy się okazja do integracyjnych rozmów przy kiełbasce z grilla.

Zachęcam do obejrzenia reportażu z ubiegłorocznego spotkania w Kochanach (kanał Naszczas24.pl w serwisie YouTube – film pt. „KOCHANY 2018 – wiosenne spotkanie NASZEGO CZASU w Kochanach”). Link bezpośredni do reportażu: https://www.youtube.com/watch?v=2HB-noggTQI

Bliższe informacje pod numerem telefonu 885-859-847.

Z szacunkiem i pozdrowieniami
red. Piotr Jackowski

Fot. Piotr Jackowski – Spotkanie w Kochanach w 2016 roku

Udostępnij